Miski WC – sprawdź wady i zalety!

Miski Wc powoli wypierają klasyczne kompakty WC. Pomimo, iż tradycyjny kompakt jest tańszy od niekonwencjonalnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć kilka złotych, aby napawać się estetycznym designem.
Innowacyjne miski WC cechują się dużą stabilnością, wytrzymałością oraz prostym montażem. Dobrze pasują do łazienek standardowych, jak również tych urządzonych w trendzie modernistycznym. Z racji na różnorodne kształty oraz odmienny design każdy może wyszukać rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb oraz preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% a także proste sprzątanie bez zastosowania silnych specyfików chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko i zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia oczekiwania użytkowników zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek oraz przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Jest to rozwiązanie szczególnie zalecane do pomieszczeń współczesnych. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, bo wizualnie powiększa powierzchnię. Z racji na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, przyjemniejsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie standardem i stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się kłopotliwy huk związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy lekko popchnąć, żeby deska zamknęła się sama, cichutko oraz bezpiecznie!

Miski toaletowe bezrantowe to najnowsze osiągnięcie stylistów aranżacji łazienek, które zyskuje coraz większą sławę. Z racji na brak kołnierza oraz innych niepotrzebnych zagłębień w ceramice Miska WC jest bardzo prosta do zachowania w czystości.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni ergonomicznej ubikacji. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji zgodnej ze aktualnymi nurtami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż zachowanie czystości jest jeszcze prostsze. Dobry projekt w połączeniu z najwyższym poziomem higieny to tylko niektóre zalety wynikające z bezrantowej miski wc. Miski WC są instalowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Wielką zaletą podwieszanych misek WC jest to, że szczególnie łatwo jest umyć podłogę pod toaletą. Ponadto można ją postawić na wyższej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a szczególnie wucet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie a także oczyszczenie tej części miski, która jest niezauważalna dla oka, a w której gromadzi się wiele baterii. Odpowiedni płyn czyszczący oraz szczotka oczywiście ułatwią oczyszczenie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje wyłącznie część miski. Ten asynchroniczny przepływ powoduje, iż brud nazbierany pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Natomiast miska bezkołnierzowa, zwana też bezrantową ma specjalne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), jakie gwarantują płynny przepływ wody po całkowitym obwodzie wc. Woda płynie przez kanał oraz równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...